quanticmedia.pl Portal quanticmedia.pl

Nowoczesne strony internetowe, www dla firm Arseo System

Tworzenie strony internetowej

Arseo System - jesteśmy agencją marketingu internetowego. W ofercie posiadamy m.in.: tworzenie strony internetowej, pozycjonowanie stron.

Prawidłowe tworzenie strony internetowej

Twoja strona internetowa jest często pierwszym i najważniejszym punktem kontaktu z Twoimi potencjalnymi Klientami. Chcesz zachwycić swoich klientów? Spójrz dlaczego warto myśleć o atrakcyjnym wyglądzie strony internetowej:

Odbiór Twojej marki

Poprawa wyglądu, użyteczności, ergonomii i estetyki Twojej strony internetowej wpłynie pozytywnie na doświadczenie marki przez odbiorców.

Konwersje

Prawidłowo przygotowana strona zapewni wyższy współczynnik konwersji co przełoży się na więcej leadów, oraz lepsze wyniki sprzedaży online.

Komunikacja

Wygląd i użyteczność strony internetowej ma duży wpływ na jakość komunikacji marki z grupą docelową.

Tworzenie strony firmowej

Jest wiele sposobów na zbudowanie strony, więc mając na uwadze cele, które chcesz osiągnąć wykorzystamy ten, który będzie najlepszy do ich realizacji. Specjalizujemy się w budowaniu stron opartych o najbardziej popularny CMS: WordPress. Nie mniej jednak mamy również doświadczenie w projektowaniu stron opartych o czysty HTML. Pracując z nami możesz być pewny, że dobierzemy właściwe rozwiązanie dla Ciebie, oraz zapewnimy wartościową treść, grafikę, oraz plan promocji.

Koszt stworzenia strony internetowej

Koszt stworzenia strony internetowej zależy od CMSu, który zostanie użyty, Twoich potrzeb i oczekiwań, oraz czasu, który należy poświęcić, by oddać Ci gotowy produkt. Treść, grafiki, oraz optymalizacja strony są wliczone w koszty. Jesteśmy otwarci na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów. Jeśli powiesz nam, czego dokładnie potrzebujesz, przygotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę. Poniżej lista działań na których realizację możesz liczyć decydując się na współpracę z nami:
  • Cele - Powiedz nam o celach, które stawiasz swojej marce w kontekście online marketingu, oraz o tym, jak chciałbyś, aby wyglądała Twoja strona.
  • Koncepcja - Przyjdziemy do Ciebie z wyraźną koncepcją Twojej strony, która spotka się z Twoimi oczekiwaniami, oraz umożliwi realizację Twoich celów. Zaplanujemy każdy krok przygotowania Twojej nowej strony
  • Realizacja - Przygotujemy stronę w oparciu o najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb technologię. Zapewnimy wartościową treść na Twoją stronę. Zoptymalizujemy Twoją stronę zgodnie z wytycznymi Google.
  • Efekt - Dostarczymy Ci gotowy do użycia produkt. Zrealizujemy wszystkie poprawki, oraz ustawimy stronę we właściwy sposób. Nauczymy Cię, jak korzystać z Twojej nowej strony. Zaproponujemy Ci kompleksowy plan w obszarze online marketingu dla Twojej strony na przyszłość.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na tworzenie strony internetowej.

Arseo System

osiedle Przyjaźni, 7/42, Poznań, 61-684, PL

Telefon: 695405601

© 2013 quanticmedia.pl