+48 22 219 88 87 quanticmedia@quanticmedia.pl

White Hat SEO

Zdobądź najwyższe pozycje i bądź liderem w swojej branży.

 

White Hat SEO

 

Wysokie pozycje w Google wpływają pozytywnie na wiarygodność marki.

CHCESZ BYĆ POSTRZEGANY JAKO LIDER SWOJEJ BRANŻY?

3 powody dla których warto wykorzystać White Hat SEO w strategii marketingowej:

Widoczność

White Hat SEO pomaga zwiększyć widoczność Twojej strony poprzez wyświetlanie jej osobom, które szukają informacji na temat Twojego produktu, lub usługi. White Hat SEO to strategia, która w łatwy sposób pozwoli Ci dotrzeć do grupy docelowej, oraz znaleźć potencjalnych Klientów.

Wzrost

Twój biznes będzie rósł razem z pozycją Twojej strony w wynikach wyszukiwania w Google. To proste – wyższa pozycja=więcej wartościowego ruchu=więcej konwersji.

Reputacja

Pozycja Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google wpływa na reputację Twojej firmy. Wysokie pozycje na ważne słowa kluczowe, pozwalają konkurować z liderami w Twojej branży. Jednocześnie pozycja Twojej strony w wynikach wyszukiwania jest ważnym elementem budowania świadomości marki.

Idea White Hat SEO

 

Istnieje wiele sposób pozycjonowania stron, ale White Hat SEO jest najbezpieczniejszą, oraz najbardziej wartościową dla użytkowników.

White Hat SEO to zestaw aktywności zgodnych z wytycznymi Google, których celem jest poprawa pozycji strony na określone słowa kluczowe. Celem White Hat SEO jest zwiększenie ilości konwersji poprzez zapewnienie wysokiej jakości ruchu z wyników organicznych.

Jedną z największych zalet White Hat SEO w stosunku do innych technik pozycjonowania jest możliwość pozytywnego wpłynięcia na User Experience poprzez optymalizacjęstrony, oraz zapewnienie odpowiedniej treści dla określonej grupy docelowej, jak również bezpieczeństwo witryny podczas procesu pozycjonowania.

 

Koszt White Hat SEO

 

Koszt White Hat SEO uzależniony jest od zakresu działań, które należy zrealizować w celu zdobycia wysokich pozycji w Google. Aktywności można podzielić na kilka grup:

 • Audyt – Służy identyfikacji czynników, które mogą mieć negatywny wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania.
 • Treść – Strona powinna zawierać wartościową i interesującą treść, która z jednej strony wpływać będzie pozytywnie na widoczność strony w wynikach wyszukiwania, z drugiej zaś, sprawi, że użytkownicy internetu uznając ją za ciekawą będą się nią dzielić powodując zwiększenie naturalnie pozyskanych linków do strony (link earning).
 • Linki przychodzące – Jednym z bardziej istotnych czynników mających wpływ na pozycję strony w Google na istotne słowa kluczowe jest ilość, oraz jakość linków, które do niej prowadzą. Jako agencja zajmiemy się pozyskiwaniem wartościowych linków tak, by zrealizować cele, które ustalimy na początku współpracy. Cena naszych usług jest uzależniona od stanu początkowego strony, pozycji, które zajmuje na wybrane frazy, oraz konkurencyjności słów kluczowych.

Zapytaj o spersonalizowaną ofertę dla Ciebie.

Jak pracujemy?

Poniżej lista działań na których realizację możesz liczyć decydując się na współpracę z nami:

=

1. Ustalenie KPI

 • Cele – Powiedz nam jakie cele chcesz osiągnąć.
 • Strategia – Zaproponujemy strategię, która pozwoli je osiągnąć w oparciu o Twój budżet.
 • Wskaźniki – Zaproponujemy wskaźniki na podstawie których oceniać będziemy skuteczność naszych działań.
=

2. Audyt SEO

 • Optymalizacja kodu strony
 • User Experience
 • Treść
 • Linki prowadzące do strony

 

=

3. Strategia

 • Słowa kluczowe – Zaproponujemy słowa kluczowe najlepsze do realizacji Twoich celów biznesowych. Nie zawsze najbardziej konkurencyjne słowa kluczowe zapewnią najwyższy zwrot z inwestycji.
 • Treść – Dostarczymy wysokiej jakości, interesującą I wartościową treść dla strony na temat Twojego produktu/usługi, lub/I na Twój blog.
 • Pozyskiwanie linków – Pozyskamy wysokiej jakości, zróżnicowane linki na Twojej strony, które wpłyną pozytywnie na jej pozycję w wynikach wyszukiwania Google.

 

=

4. Raportowanie

 • Otrzymasz dostęp do narzędzia mierzącego pozycję Twojej strony w Google, dzięki któremu będziesz mógł na bieżąco monitorować efekty naszej pracy.
 • Pokażemy Ci również skąd pozyskaliśmy każdy link do Twojej strony, oraz jakie działania planujemy na kolejny miesiąc.