+48 22 219 88 87 quanticmedia@quanticmedia.pl

Kampanie AdWords

Dotrzyj z ofertą do osób, które szukają informacji na temat Twojego produktu, lub usługi.

Kampanie AdWords

 

Dotrzemy do wartościowych użytkowników, zwiększymy współczynnik konwersji i zoptymalizujemy koszty Twojej kampanii Google AdWords.

JESTEŚ GOTÓW NA ZWIĘKSZENIE LICZBY GOTOWYCH DO ZAKUPU KLIENTÓW NA TWOJEJ STRONIE?

Kampanie AdWords mają wiele zalet w stosunku do innych narzędzi, jednak najważniejsze z nich to:

 

Efektywność

Kampanie AdWords są jednym z najbardziej efektywnych narzędzi online marketingu, ponieważ pozwalają uzyskać wysoką stopę zwrotu z inwestycji w narzędzia marketingowe.

 

 

Precyzja

Kampania AdWords pozwala na dotarcie do osób, które właśnie szukają informacji na temat Twojego produktu, lub usługi. Oznacza to, że Twoja reklama pojawia się jako odpowiedź dokładnie wtedy, gdy Klient generuje zapytanie do Google.

 

 

Mierzalność

Wiedząc które działania przynoszą oczekiwany rezultat, możemy skupić się tylko na tych, które wpływają pozytywnie na Twój biznes.

 

Certyfikat Google AdWords

 

Przeprowadzenie kampanii AdWords, która przyniesie oczekiwane efekty wymaga profesjonalnej wiedzy, oraz dużego doświadczenia. Bez odpowiednich kompetencji ten prosto wyglądający system może przysporzyć trudności osobom, które chcą go wykorzystać do generowania leadów, lub sprzedaży.

AdWords faworyzuje dobrze ustrukturyzwoane kampanie, dobrze perforumujące słowa kluczowe, oraz perfekcyjnie dobrane reklamy, stąd też właściwe zarządzanie kampanią może okazać się trudne dla osób, które na codzień wykonują inne zadania.

Jeśli zlecisz nam prowadzenie kampanii AdWords, możesz być pewny, że będzie się nią opiekować jednen z naszych profesjonalnie przeszkolonych specjalistów. Wszystkie osoby na tym stanowisku posiadają certyfikat wydawany przez Google. Jednocześnie nasz zespół będzie monitorował stale monitorował, oraz optymalizował Twoją kampanię w celu osiągnięcia oczekiwanych efektów w zakresie zwiększania CTR, redukowania CPC, oraz maksymalizacji wygenerowanej dzięki kampanii sprzedaży.

Wiemy, jak to robić!

 

Koszt dobrej jakości kampanii

 

Koszt zarządzania kampanią uzależniony jest między innnymi od produktu, aktywności Twojej konkurencji, oraz sezonu. Z tego powodu przygotowaliśmy pakiety AdWords, które możesz wybrać w zależności od Twoich potrzeb.

Koszty pakietów rozpoczynają się od 500 PLN miesięcznie dla mniejszych kont, aż po 3 000 PLN miesięcznie dla dużych kont korporacyjnych.

Bez względu na to, na który pakiet się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że kampania będzie prowadzona w sposób precyzyjny i tak efektywny, jak to możliwe, jak również, że każda część budżetu spożytkowana będzie na realizację ustalonych wspólnie celów biznesowych.

Jeśli posiadasz bardziej sprecyzowane potrzeby, skontakuj się z nami – przygotujemy ofertę szytą na miarę, idealnie dopasowaną do Twojego budżetu, oraz celów, które stawiasz.

Zapytaj o spersonalizowaną ofertę dla Ciebie.

Jak pracujemy?

Poniżej lista działań na których realizację możesz liczyć decydując się na współpracę z nami:

=

1. Ustalenie KPI

 • Cele – Powiedz nam jakie cele chciałbyś zrealizować.
 • Strategia – Zaproponujemy strategię, która pozwoli je osiągnąć w oparciu o Twój budżet.
 • Wskaźniki – Zaproponujemy wskaźniki na podstawie których oceniać będziemy skuteczność naszych działań.
=

2. Analiza konkurencji

 • Weryfikacja aktywności konkurencji – Sprawdzimy jakie działania realizuje Twoja konkurencja.
 • Analiza – Przeanalizujemy co można zrobić lepiej.
=

3. Strategia

 • Słowa kluczowe – Znajdziemy najbardziej efektywne słowa kluczowe dla Twojej kampanii.
 • Wykluczające słowa kluczowe – Ważnym elementem kampanii jest odpowiedni dobór wykluczających słów kluczowych. Ich zastosowanie pozwala zredukować koszty, oraz zwiększyć zwrot z inwestycji.
 • Targetowanie – Znajdziemy najlepsze miejsca do serwowania Twoich reklam tak, by osiągać ustalone cele jednocześnie optymalizując koszty.
=

4. Przygotowanie kampanii

 • Słowa kluczowe – W oparciu o ustaloną strategię, przygotujemy listę najbardziej efektywnych słów kluczowych.
 • Grupy reklam – Przygotujemy adekwatne grupy reklam do Twoich słów kluczowych tak, by zarządzać nimi w sposób efektywny i optymalny.
 • Kreacje reklamowe – Zajmiemy się przygotowaniem właściwej treści do Twoich kreacji reklamowych.
 • Targetowanie – Zaproponujemy właściwy sposób targetowania tak, by zmaksymalizować liczbę generowanych konwersji.
 • Śledzenie – Pomożemy Ci skonfigurować Google Analytics tak, byś widział generowane przez nas konwersje, oraz inne istotne dane.
=

5. Optymalizacja kampanii

 • Słowa kluczowe – Będziemy rozwijać listę wartościowych słów kluczowych, oraz eliminować słowa, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.
 • Kreacje reklamowe – Będziemy kontynuować testowanie kreacji reklamowych tak, by osiągnąć zadowalające wskaźniki CTR i CvR.
 • Targetowanie – Będziemy optymalizować listę miejsc, gdzie wyświetlana jest reklama tak, by osiągnąć oczekiwane cele.
=

6. Raportowanie

 • Otrzymasz – w zależności od modelu współpracy – 1 do 4 raportów miesięcznie.
 • Każdy raport pokaże Ci, co zostało zrobione, oraz które działania przyniosły najlepszy skutek.
 • Otrzymasz podsumowanie podjętych działań, oraz plan na kolejny okres współpracy.
Koszt prowadzenia kampanii AdWords zależy od wielu czynników takich jak cel kampanii (kampanie zasięgowe, brandindowe, sprzedażowe), produkt, bądź usługa, konkurencja na rynku, czy sezonowość w branży. Mając to na uwadze zawsze dążymy do tego, by w oparciu o analizę potrzeb przygotować idealną ofertę specjalnie dla Ciebie.